Drewno Świata

Parkiety warstwowe

Podłoga z 30-letnią GWARANCJĄ!? CZEMU NIE!

Parkiety warstwowe

są fabrycznie wykończoną powierzchniowo podłogą, w konstrukcji dwu lub trzywarstwowej. W 100% drewniane, wolne od szkodliwych związków chemicznych, ciepłe, całkowicie bezpieczne i przyjazne człowiekowi.

Wykończone nawet siedmioma warstwami lakieru utwardzanego promieniami UV. Warstwowa konstrukcja podnosi elastyczność podłogi, jednocześnie zwiększając odporność na zmiany wilgotności i temperatury otoczenia.

Parkiet przemysłowy

dostępny jest o przekroju kwadratowym oraz prostkątnym. Posiada on wiele zalek praktycznych i estetycznych. Parkiety przemysłowe stosowane są przede wszystkim do podłóg intensywnie użytkowanych, ponieważ cechują się dużą wytrzymałością. Tego rodzaju parkiety są dobrym izolatorem termicznym oraz znakomicie reguluja poziom wilgoności w danym pomieszczeniu.

Różnorodność gatunków drewna, wzorów desek w połączeniu z szeroką gamą sposobów wykończenia (oleje, lakiery, bejce) sprawia, że bez problemów można wybrać podłogę trafiającą w Państwa gust i wpisującą się doskonale w charakter wnętrza,w którym ma być zastosowana.

W naszej ofercie znajdą państwo parkiety warstwowe wiodących Polskich i zagranicznych producentów min. Firm: Baltic Wood, Finishparkiet, Kahrs.

Menu pomocnicze